сабота , 23 јуни 2018

СЕ ОДРЖАА ДВЕ ТРИБИНИ НА 53 МТФ „ВОЈДАН ЧЕРНОДРИНСКИ“

MTF

СЕ ОДРЖАА ДВЕ ТРИБИНИ НА 53 МТФ „ВОЈДАН ЧЕРНОДРИНСКИ“

Posted by KanalVizija on Tuesday, June 12, 2018

Check Also

ПОЧИТ ЗА ТЕАТАРСКИТЕ ДЕЈЦИ: 100 ГОДИНИ ОД РАЃАЊЕТО НА МИЛЧИН И 70 ГОДИНИ НА КИРИЛ РИСТЕСКИ

ДЕНЕС СВЕЧЕНО ЗАТВОРАЊЕ НА 53 МТФ „ВОЈДАН ЧЕРНОДРИНСКИ“

ГРЕМИ НАГРАДЕНИТЕ INNER CIRCLE НА АДРЕНАЛИНСКИОТ ФЕСТИВАЛ WHENINKRUSEVO

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *