сабота , 21 јули 2018

НОВИ ЦЕНИ НА ГОРИВАТА – БЕНЗИНИТЕ ПОСКАПУВААТ ЗА ДЕНАР, А ДИЗЕЛОТ ЗА ПОЛОВИНА ДЕНАР

ГОРИВА

НОВИ ЦЕНИ НА ГОРИВАТА – БЕНЗИНИТЕ ПОСКАПУВААТ ЗА ДЕНАР, А ДИЗЕЛОТ ЗА ПОЛОВИНА ДЕНАР

Posted by KanalVizija on Tuesday, July 10, 2018

Check Also

СУБВЕНЦИИ ЗА ВРАБОТУВАЊЕ НА ИНВАЛИДНИ ЛИЦА

ЛЕТОТО Е ВО ПОЛН ЕК – ПРИЛЕПЧАНИ САКААТ ДА ЛЕТУВААТ НА ДЕСТИНАЦИИ ПРИЛАГОДЛИВИ ЗА СЕМЕЈНИОТ ЏЕП

ЛЕТУВАЊЕ ЛЕТОТО Е ВО ПОЛН ЕК – ПРИЛЕПЧАНИ САКААТ ДА ЛЕТУВААТ НА ДЕСТИНАЦИИ ПРИЛАГОДЛИВИ ЗА …

ЗАПОЧНА ПРОДАЖБАТА НА ГРОЗЈЕТО НА ГРАДСКИОТ ПАЗАР

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *