петок , 17 август 2018

ЧЕСТВУВАЊА ВО ПРИЛЕПСКАТА КАСАРНА ЗА ЗАГИНАТИТЕ БРАНИТЕЛИ КАЈ КАРПАЛАК

КАРПАЛАК

ЧЕСТВУВАЊА ВО ПРИЛЕПСКАТА КАСАРНА ЗА ЗАГИНАТИТЕ БРАНИТЕЛИ КАЈ КАРПАЛАК

Posted by KanalVizija on Thursday, August 9, 2018

Check Also

ЗЕМЈОДЕЛСКИОТ ФАКУЛТЕТ ПРИ УГД ВО ПРИЛЕП ДОДЕЛУВА СТИПЕНДИИ ЗА НАЈДОБРО РАНГИРАНИТЕ

ПРИЛЕПСКАТА РОК ГРУПА “THE HOUNDS” ГО ПРОСЛАВИ 10-от РОДЕНДЕН

ДЕНЕС ТЕМАТСКА ИЗЛОЖБА „ИГРАЧКИ И РОБОТИ КАКО ЛИКОВНА ИНСПИРАЦИЈА“

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *