сабота , 20 јануари 2018

Граѓаните ќе остварат заштеда на енергија и помали сметки преку проекти за енергетска ефикасност!

Check Also

Советникот за односи со јавност во Општина Прилеп – Моника Талеска повторно удри по новинарите

Борбата за задушување и уништување на објективното новинарство од страна на советникот за односи со …

На повидок ли е ВИСТИНСКАТА ДИКТАТУРА

И покрај ветувањата во предизборната кампања дека идната влада нема многу да се занимава со …

Витаминка со саемското претставување на Ануга 2017 ќе работи на нови пласмани на странски пазари

Со непосредна презентација на квалитетот, производите на Витаминка се претставија на најголемиот саем за храна …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *